Ладо (maxi single)

Ладо (maxi single)
Назва Файли
1. Ладо Текстmp3 ЛадоВідеокліп Ладо
2. Лети, моя мила сестро Текстmp3 Лети, моя мила сестро
3. Марш січових стрільців Текстmp3 Марш січових стрільців
4. Alain Delon mp3 Alain Delon
5. Голубка Текстmp3 Голубка
6. Ладо (radio version) Текстmp3 Ладо (radio version)
7. Ладо (video) ТекстВідеокліп Ладо
2009

Максі-сингл у форматі CD. Вперше реліз пісні «Ладо» відбувся взимку 2009 року в Інтернеті – всі бажаючі змогли абсолютно вільно і безкоштовно скачати пісню на сайті гурту. Потенційний хіт, вже добре відомий за численними теле- та радіоефірами, наразі доповнений невеличким блоком доданих треків – різноманітних музичних творів, авторство яких не належить гурту ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА. Ці пісні були записані в різний час і за різних обставин, та через свою відокремленість і самодостатність ніколи не планувалися (і не плануються) до включення в номерні альбоми. Їхня присутність на цьому диску – ексклюзивний дарунок найпалкішим прихильникам ВВ.

ЛАДО
Романтична історія кохання. Лірична пісня, яка відкриває новітню сторінку у творчому житті групи. «Перша ластівка» майбутнього повнометражного альбому демонструє новий рівень відносин оновленого складу ВВ з музикою, словом та студійним звуком.

ЛЕТИ, МОЯ МИЛА СЕСТРО
Авторська інтерпретація класичної рок-балади «Sail Away Sweet Sister» британського гурту QUEEN. Записана на замовлення компанії «Universal». Англомовний оригінал – лірична присвята неіснуючій сестрі. У новому прочитанні пісня набуває особливого змісту – музиканти ВВ звертаються із застереженням до всіх українських дівчат, які полишають рідну домівку, рушаючи до чужих країв в пошуках кращої долі. Новостворена версія була особисто схвалена музикантами QUEEN, а дозвіл на переробку підписав сам автор пісні – гітарист Браян Мей.

МАРШ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ
Стрілецька пісня, написана на початку минулого століття видатним українським композитором та диригентом Михайлом Гайворонським. Відновлена, оркестрована та записана під час створення альбому «Українська Героїчна Пісня».

ALAIN DELON
Франкомовний переспів відомого шлягеру гурту НАУТІЛУС ПОМПІЛІУС. Ініціатива створення походить від В’ячеслава Бутусова, який особисто запропонував Олегу Скрипці зробити власну версію цієї пісні для триб'ют-альбому під назвою «Нау Бум». Запис було здійснено на київській студії групи ESTHETIC EDUCATION за добровільного сприяння творчого колективу ЕСТЕТИКІВ та в атмосфері повної свободи експерименту – музиканти «не дивлячись» мінялися інструментами і з легкістю бралися не за своє діло – так, наприклад, клавішник Дмитро Шуров несподівано перекваліфікувався у перкусіоніста, а гітарист Євген Рогачевський зіграв на гуслях та бас-гітарі, – аж доки похмурий пострадянський марш уральських динозаврів не перетворився на неймовірно світлий і сонячний франко-карибський шансон з елементами галичанської джиги та закарпатського фанку.

ГОЛУБКА
Українська народна пісня. Записана наживо на фестивалі «Країна Мрій» 9 липня 2005 року. Етнічна інкарнація ВОПЛІВ за участю фольклорної секції – духових та цимбалів. Один з останніх записів Олександра Піпи у складі ВВ.

Крім того, на диску можна знайти скорочену версію «Ладо», призначену для радійних трансляцій, а також відеокліп, знятий Олегом Скрипкою за допомогою Віктора Скуратівського (другий режисер) та Сергія Михальчука (оператор).

Купити в інтернет-магазині УМКА

Купити в інтернет-магазині Наш Формат




Пошук по сайту: