09.09.2013 — 20 жовтня епічний український рок-гурт «Воплі Відоплясова» прямує у шалену подорож містами України, де представлятиме свій новий 10-й ювілейний альбом, що зветься «Чудовий Світ»

Щодня на протязі двох останніх років, натхненно віддаючись праці у студії, «ВВ» шукали нові форми та музичне оздоблення для втілення своїх ідей у новій платівці. І ось він – «Чудовий Світ» – світ, якого ми ще не бачили, музика, в якій поєднуються феєрична гармонія та вибухова енергія…

«Це нова платівка від нових «ВВ», – розповідає гітарист Євген Рогачевський. – На концертах звучатиме у всій красі новий альбом, а також старі відомі хіти, збагачені звуковою палітрою багатьох інструментів. Я в тремтливому передчутті грандіозної реалізації творчих задумів наживо у такому складі».

«Ми прямуємо у новий простір, рішуче вирушаємо в нові далі, де ми ще не бували. Наші музичні експерименти завершені, я б сміливо сказав, заснуванням нового стилю «симфо-панк». Бажаю всім насолоди, приємних вражень та відчуттів» – додає співак Олег Скрипка.

Концертний тур пройде 20-ма містами України за підтримки ТМ «Львівське». Під час турне, яке розпочнеться 20 жовтня у файному місті Тернопіль, «ВВ» презентуватимуть не лише нові надбання, але й свої невмирущі хіти в експериментальних аранжуваннях та у розширеному складі, із запрошеними музикантами. А головне – фонтани вражень та море емоцій, які є традиційними для концертів улюбленців публіки «ВВ».

«Українська музика є спільною мовою поколінь, що не тільки об’єднує, але й передає найкращі традиції. Саме тому «Львівське» охоче підтримує різноманітні музичні події, найголовнішою з яких цього року стане турне справжніх українських рокерів – гурту «ВВ». Тож не пропустіть цю грандіозну музичну подію у своєму місті!» – радить Тарас Маципура, провідний бренд-менеджер ТМ «Львівське» компанії «Carlsberg Ukraine».

Музика – це чудовий світ, у який «Львівське» гостинно запрошує завітати українських поціновувачів гарної музики в рамках концертного туру «ВВ».

Не пропусти «Чудовий Світ» у своєму місті – такої кількості «ВВ» ти ще не бачив!Пошук по сайту: